ارتقا به عضویت الماسی

 

اگر از مطالب و مقالات سایت مدیرسبز رضایت دارید، چرا عضو الماسی نمی‌شوید؟

اعضای الماسی می‌توانند روزانه به مقالات و مطالب انحصاری و باارزشی دسترسی کنند که باعث رشد کسب‌و‌کارشان می‌شود.

عضویت الماسی در مرحله اول برای مدیران شرکت‌ها و مدیران بازاریابی و فروش درنظر گرفته شده است. در این بخش مطالب جدید و کاربردی برای رشد کسب و کار و افزایش فروش ارائه می‌شوند.

محتویات بخش اعضای الماسی
هر روز یک مطلب جدید به بخش الماسی سایت اضافه می‌شود. مطالب در قالب‌های زیر ارائه می‌شوند.

فیلم‌های آموزشی کوتاه 3 تا 5 دقیقه‌ای

بسیاری از مدیران پرمشغله حتی فرصت تماشای یک فیلم اموزشی دو ساعته را هم ندارند. پس ما مطالب کاربردی و جدید در زمینه مدیریت و بازاریابی را بصورت فیلم‌های آموزشی کوتاه قابل دانلود درآورده‌ایم تا مدیران بتوانند با صرف چند دقیقه در روز همواره اطلاعات مدیریتی خود را ارتقا داده و کسب و کار خود را توسعه دهند.
این فیلم‌ها از کارگاه‌های آموزشی مدیرسبز و دوره‌ها برداشته می‌شوند. همچنین فیلم‌های آموزشی انحصاری برای اعضای الماسی تهیه می شود.

 

مطالب و مقالات صوتی بصورت MP3

مطالب صوتی بصورن فایل‌های MP3 قایل دانلود در اختیار اعضای الماسی قرار می‌گیرد. مقالات منتخب سایت و همچنین مطالب آموزشی انحصاری برای این بخش تهیه می‌شوند. مطالب معمولا حدود 5 دقیقه هستند و می‌توانید هنگام رفت‌و‌آمد و با استفاده از پخش اتومبیل یا موبایل خود به این مطالب گوش فرا دهید.

 

 مطالب نوشتاری PDF

نکات و ترفندهای بازاریابی و مدیریت در قالب فایل pdf ارائه خواهند شد. این فایل‌ها طوری طراحی شده‌اند که با پرینتر بر کاغذ A4 چاپ شوند و مورد استفاده قرار گیرند. صفحه‌آرایی و چیدمان مطالب نوشتاری طوری انتخاب شده‌اند که در کوتاهترین زمان قابل خواندن باشند.

مقالات اختصاصی

این مقالات معمولا از جدیدترین مجلات و مقالات خارجی تهیه و ترجمه می‌شوند. مطالب تا حد ممکن بومی سازی می‌شوند تا قابل استفاده در شرایط بازار کنونی خودمان باشد. معیار انتخاب مقالات کاربردی بودن مطالب و یا معرفی شدن مفاهیم و ایده‌های جدید است، حتی اگر کاملا کاربردی نباشد.

 

بخش‌هایی از مطالب محصولات و کتاب‌هایی که هنوز منتشر نشده‌اند،
ترجمه بهترین مقالات خارجی و
مطالبی از محتویات کارگاه‌های‌ آموزشی و
مقالات کاربردی جدید
 ... ارائه خواهد شد.

مبلغ عضویت ماهیانه در این سیستم 15 هزار تومان است.

با تشکر
مدیر سبز

 

سبد خريد

تعداد اقلام: 0
مجموع به ريال: 0

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شركت بازارسازان مدير سبز قرن محفوظ است
اين سايت در زمينه آموزش بازاریابی و مطابق با قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت ميكند.