دسته بندي:  بازاريابی

چگونه بیشتر بفروشیم؟ - روشهایی عملی برای بازاریابی ترویجی


قیمت: 15000 ریال
تحویل: دانلود
نویسنده: فروشندگان و مدیران بازاریابی و فروش
نوع محصول:   چکیده کتاب PDF
ملزومات استفاده: نرم افزار Adobe Reader

خرید این محصول  

توضيحات:
استیو اسمیت و دان ای شوالتز با استفاده از سال ها تجربه ، بطرز ماهرانه ای تئوری و عمل را در هم می آمیزند. کتاب آنها شامل مجموعه ای از توصیه ها درباره بودجه بندی، طرح ریزی و چک لیست های اجرایی است. مدیر سبز، این نوشته جامع و عمیق را به تمامی افراد علاقه مند به افزایش فروش پیشنهاد می کند.

تمامی چکیده کتاب‌ها به زبان فارسی  به‌صورت فایل پی.دی.اف 8 تا 12 صفحه‌ای قابل‌دانلود هستند. پس از خرید آنلاین بلافاصله به صفحه دانلود هدایت می‌شوید.


به بازاریابی ترویجی خوش آمدید

رئیستان با عصبانیت شما را صدا می زند. در حالیکه وارد سومین فصل فروش شده اید و قرار بود همه چیز بخوبی پیش برود، فروش 15 درصد کاهش یافته است. رئیستان انتطار دارد همه چیز را به سرعت به حالت اول برگردانید. راه حل اینکار استفاده از بازاریابی ترویجی است که قبلاً به نام فروش فوق العاده شناخته شده بود. یسیاری از مدیران فکر می کنند فروش فوق العاده یعنی فقط کاهش قیمت ها برای رسیدن به فروش بیشتر. ولی بازاریابی ترویجی می تواند شامل تعدادی از اهداف استراتژیک مانند هدف گیری بخش های بازاری خاص، گسترش تصاویر برند، پشتیبانی از ابتکارات استراتژیک و افزایش فروش باشد.
 
بازاریابی ترویجی از تاکتیک های انگیزشی، برای افزایش فعالیت های توزیع کنندگان کالا، نمایندگان فروش و مشتریان یا مصرف کنندگان نهایی استفاده می کند. زیبایی ترویج فروش در این است که این روشها نتایج سریع و اغلب قابل اندازه گیری ایجاد می کنند. ترویج بطور ذاتی با تشویق افراد برای خرید کالا، شرکت در قرعه کشی ها یا بریدن کوپن گره خورده است.

قبل از آنکه به رئیس خود پاسخ بدهید و راه حلی برای خروج از پریشانی سازمان ارائه دهید، به خاطر داشته باشید که موفقیت هر ترویجی به کیفیت اجرای آن بستگی دارد. اگر فروشندگان نهایی شما درک نکنند که راهکار نقطه فروش چطور کار می کند بهترین تلاش های شما می تواند بیهوده باشد. در یک طرح مناسب ترویج فروش مواردی مانند تولید، عملیات، توزیع، فروش و غیره در نظر گرفته می شوند. گام اول، درک اهداف برند، کالاها، پیشنهاد فروش منحصر بفرد و مشتریان شما می باشد.


نظرات بازدیدکنندگان
خوب
ميانگين امتيازي که 6 نفر از خوانندگان به اين محصول داده‌اند : 4.16 از 6


به اين محصول چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين محصول با ما درميان بگذاريد.
نام (اختیاری)
Email (اختیاری)
نظر (اختیاری و حداکثر 1000 کاراکتر)
پیام شما شامل 0 کاراکتر است
 
   

 دانلود گزارش جدید ژان بقوسیان
     سبدهای رها شده!

 با وارد کردن نام و ایمیل خود بلافاصله
    کتاب را دریافت کنید.


نام و نام خانوادگي : 
ایمیل : سبد خريد

تعداد اقلام: 0
مجموع به ريال: 0

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این سایت برای شركت بازارسازان مدير سبز قرن محفوظ است
اين سايت در زمينه آموزش بازاریابی و مطابق با قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت ميكند.